Москітні сітки

Москітна сітка – єдине рішення від проникнення комах, бруду, пилу, тополиного пуху через віконний отвір для вашого будинку. Ми виготовляємо та встановлюємо москітні сітки будь-яких видів та розмірів.
Качественные москитные сетки MasterHouse
Віконні та дверні москітні сітки
Ідеально підходять для будь-яких віконних та дверних отворів
Рама - алюмінієвий профіль Сітка – посилене полотно Колір сітки - сірий Для сіток великих розмірів передбачений горизонтальний імпост (перемичка) Колір рами – білий, коричневий.
Москитные сетки серии ЛЮКС от MasterHouse
Віконні та дверні москітні сітки серії "ЛЮКС"
Найкраще рішення для ламінованих вікон та дверей
Рама - посилений алюмінієвий профіль, пофарбований у базові кольори ламінованих вікон. Сітка – посилене полотно Колір сітки - сірий Для сіток великих розмірів передбачений горизонтальний імпост (перемичка)
Антикошка - москитная сетка от  MasterHouse
Антікішка
Запобігає випаданню свійських тварин у вікно, захист від комах, пилку та пуху у весняно-літній період.
Рама - усиленный алюминиевый профиль с накладками. Сітка - металізоване полотно Pet Screen Колір сітки - сірий Для сіток великих розмірів передбачений горизонтальний імпост (перемичка)

Якщо при замовленні вікон Ви не замовили сітки або вони вийшли з ладу - ви можете замовити їх самостійно, для цього треба знати розміри світлового отвору вікна

Как измерить размеры москитной сетки?
Як виміряти світловий отвір вікна?
Для цього необхідно поміряти світловий отвір вашого вікна в двох напрямках: по вертикалі та по горизонталі. Повідомити нашим фахівцям розміри – всі інші розрахунки вони самі проведуть. Визначити, яку москітну сітку ви хочете: на гачках або на кишенях Зателефонувати нам та замовити сітку.
Москитная сетка на карманах от MasterHouse
Москітна сітка на кишенях
Цей спосіб кріплення москітної сітки застосовується для дерев'яних вікон та заміни старих москітних сіток, якщо на вашому вікні є прикручені зовні до віконного профілю пластикові куточки (по два зверху та знизу). Часто їх називають кишеньки. Якщо у вас зламалася одна з кишень, ви можете у нас придбати комплект кишень до вашої сітки.
Москитная сетка на крючках от MasterHouse
Москітна сітка на гачках
Москітні сітки з профілю «Ідеал» - найкращий вибір для покупця. Конструкція профілю виготовлена ​​так, щоб максимально прилягати до віконного профілю. Москітна сітка встановлюється зсередини приміщення та фіксується гачками-затискачами, тому ніякого ризику при встановлення. Цю сітку може встановити будь-яка людина без застосування інструменту.